تبلیغات
Night World Vampire - دانلود کتاب "بر باد رفته"

Night World Vampire

برای آنهایی که کتاب می خوانند

                                         


نویسنده:
مارگارت میچل


نوع فایل: PDF


خلاصه داستان و توضیحات: مارگارت  میچل در ۸ نوامبر سال ۱۹۰۰ در آتالانتا آمریکا متولد شد. نویسنده‌ای که بعدها و در سال ۱۹۳۷ برای رمان برباد رفته جایزه پولتیزر را دریافت کرد. کتابی که برای همیشه از محبوب‌ترین کتاب‌های تمام دنیاست با بیش از ۲۸ میلیون نسخه و بارها تجدید چاپ به یقین شایسته چنین عنوانی است. او دوران کودکیش را در سال های جنگ‌های شهری آمریکا گذراند و به خوبی با فضا و حال و هوای آن دوران آشنا بود. آن را می‌شناخت و شاید جزییاتی که در کتابش و در میان روابط انسان‌ها به شکل عجیبی قابل لمس هستند، ناشی از زندگی در همان شرایط است.
کتاب بی نظیر بر باد رفته که شاهکار مارگارت میچل است و در سال 1939 پرفروشترین کتاب جهان شد و متعاقب آن فیلمی بر اساس این کتاب ساخته شد که در سراسر جهان رکورد فروش را برای یک فیلم شکست . فیلم به کارگردانی ویکتور فلمینگ و بازی تحسین بر انگیز کلارک گیبل و ویویان لی ساخته شد که جوایز اسکار 1940 را درو کرد و در زمانی که سیاهپوستان تنها حق نشستن در ردیف آخر سینما را داشتند هتی مک دانل (بازیگر زن سیاهپوست) برای نقش مکمل زن برنده جایزه اسکار شد که باعث اعتراضات بسیاری در سطح جامعه آمریکا شد. در نهایت توصیه می کنم که این کتاب را حتما بخوانید و لذت ببرید.

 کتاب اول   دانلود کتاب اول با لینک مستقیم:  DOWNLOAD


  
   دانلود کتاب اول با لینک کمکی:    DOWNLOAD              پسورد: www.98ia.com

 کتاب دوم    دانلود کتاب دوم با لینک مستقیم:  DOWNLOAD    دانلود کتاب دوم با لینک کمکی:     DOWNLOAD               پسورد: www.98ia.com
با تشکر از سایت 98ia که لینک کمکی از آنها است.

طبقه بندی: کتابهای مارگارت میچل، لیست تمام کتاب ها،

[ جمعه 12 تیر 1394 ] [ 10:13 ب.ظ ] [ Elena ]

[ پیغام() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه