تبلیغات
Night World Vampire - دانلود کتاب "دختری با گوشواره های مروارید"

Night World Vampire

برای آنهایی که کتاب می خوانند


                                                  

نویسنده: تریسی شوالیه

نوع فایل: JAVA

خلاصه داستان: دختری با گوشواره های مروارید رمانی است که بر اساس زندگی واقعی یوهانس ورمر یا یان ورمیر نقاش معروف معروف هلندی توسط خانم شوالیه نوشته شده. این رمان زندگی دختری به نام گریت را روایت می کند (شخصیت کاملا واقعی نیست) که بعد از نابینا شدن پدرش به عنوان خدمتکار وارد خانه ی ورمر نقاش می شود. او علاوه بر امور عمومی منزل، مسئول نظافت اتاق کار نقاش است. اتاقی که چون صحنه ی مدل هاست نباید کوچکترین تغییری در آن به وجود بیاید.
گریت درک بالایی از هنر دارد و در همان چند برخورد اول مجذوب ارباب خود می شود.از طرفی پیتر که پسر یک قصاب است و خانواده ی گریت به او از نظر مالی نیاز دارند، به او علاقه مند می شود و گریت حس می کند بین این دو مرد با روحیات متفاوت گرفتار شده است .
گریت در کشاکش احساسش بین این دو مرد است که دوست نقاش که مردی هوس ران است از ورمر می خواهد تا پرتره ای از او و گریت بکشد و …


توضیحات: پیش از اینکه کتاب رو دانلود کنید یکسری توضیحات رو درباره نقاشی پرتره "دختری با گوشواره های مروارید" رو بخوانید. دختری با گوشواره مرواریداز آثار برجستهٔ نقاش هلندی یوهانس ورمر  است که به تنهایی یکی از پایه‌های ثابت «دوران طلایی هنر» در هلند قرن هفدهم میلادی است.

اکثر آثار ورمر پرتره‌هایی بود از طبقه معمولی و بورژوا در حین انجام کار یا زندگی روزمره که در میان بیش از ۴۰ اثر این نقاش هلندی، «دختری با گوشواره مروارید» تنها اثری است که با دیدی کلی شکل گرفته‌است و هیچ گونه توجهی به حرفه، مکان و زمان در سیماشناسی مدل نشده‌است. نکته دیگری که برای تقریباً ۳۰۰ سال هنوز هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، خود دختر جوانی است که از پس شانه‌اش به روبه‌رو نگاه می‌کند. در پس زمینه‌ای تیره، مبهم و با پوششی نامتعارف، این دختر جوان در هیچ محیط از پیش تعیین شده‌ای جای نمی‌گیرد.

حدس‌ها برای شناسایی این دختر بسیار گسترده بوده و همه آنها به علت عدم وجود مشخصه‌ای ویژه در صورت، لباس یا حتی محیط، در حد حدس و گمان باقی مانده‌است. از این میان می‌توان به ماریا ورمر (دختر بزرگ یوهانس)، مدلینا ون رویژون (دختر دوست و حامی یوهانس، پیتر ون رویژون) و مدل گمنامی که در خانه ورمر به عنوان پیشخدمت کار می‌کرد، اشاره کرد.  هم‌اکنون این اثر در موزه مائریتشویس در شهر لاهه نگهداری می‌شود. 

همان طور که متوجه شدید هیچ تضمینی نیست که این پرتره متعلق به گریت خدمتکار ورمر باشد اما  اکثر هنرشناسان ب این باورند که این پرتره متعلق به اوست . نویسنده با کمی تخیل در ایباره این کتاب را نوشته است. 

                                             

                                

                                                

                                                 

                     دانلود کتاب دختری با گوشواره های مروارید (فرمت جاوا)


                          رمز فایل (در صورت نیاز):  www.4downloads.ir 


 

                                                              


طبقه بندی: دیگر نویسندگان، لیست تمام کتاب ها،

[ چهارشنبه 7 مرداد 1394 ] [ 10:29 ق.ظ ] [ Elena ]

[ پیغام() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه